CéDaRí - c'est la vie appelcider is een streekproduct geproduceerd door Fruitbedrijf Huids te Vilt. CéDaRí is vernoemd naar de dochters, Céline, Danaé en Richelle.
Fruitbedrijf Huids is een familiebedrijf, sinds 1924, gespecialiseerd in de teelt van appels, peren en kersen. Na een aantal jaren gevuld met exportproblemen, hagelschade en vorstschade was het tijd voor iets anders. Aan de slag met tweedeklas fruit!
Al zullen niet alle tweede soort appels verwerkt kunnen worden, is het toch mooi om te zien dat een gedeelte voor een nette prijs geconsumeerd kan worden en voedselverspilling wordt tegengegaan.
Dit werd onze inspiratiebron: appels en peren die vanwege kleine beschadigde plekjes niet worden opgenomen in het assortiment van de supermarkt gebruiken om een lokaal, puur en eerlijk product te maken, appelcider.
Momenteel bieden we drie producten aan:
CéDaRí - c'est la vie Appelcider: 275 ml, 6,5% alcohol
CéDaRí - c'est la vie Appelcider, tweede vergisting met honing op de fles: 375ml, 7% alcohol
CéDaRí - c'est la vie Appelsprankel, sprankelend appelsap (met koolzuurhoudend water)
Beschikbaarheid:
De cider is op bestelling af te halen.
Seizoensgebonden staat er een fruit-o-maat aan de weg die 24/7 beschikbaar is voor verse appels, peren, kersen, pruimen en lokale honing.
Betaalmogelijkheden
Accepteert contant
Appelcider - Appelsap - Fruitteelt van appels, peren en kersen
Je bent niet ingelogd. Je moet ingelogd zijn om je ervaring te kunnen delen.
InloggenNu gesloten
Maandag | Gesloten |
---|---|
Dinsdag | Gesloten |
Woensdag | Gesloten |
Donderdag | Gesloten |
Vrijdag | Gesloten |
Zaterdag | Gesloten |
Zondag | Gesloten |
Laat een bericht achter
Misschien vind je dit ook leuk